O MNIE

Małgorzata Nowicka

Dlaczego Be Happy Coaching?

Ponieważ poprzez pracę coachingową pragnę pomagać ludziom w odnajdywaniu ich Powrotnej Drogi Do Szczęścia, budowaniu systemu wartości, uświadamianiu mocnych stron, budowaniu samoświadomości, tak abyś po prostu był/a szczęśliwa. A być może jesteś już na tyle świadoma/y, że wiedziesz szczęśliwe życie, ale jest jakiś obszar, nad którym chciałabyś popracować. W takich sytuacjach również serdecznie Cię zapraszam.

O mnie

W swoim „starym życiu” przepracowałam 10 lat w korporacji – ostatnie zajmowane przeze mnie stanowisko to Zastępca Dyrektora Departamentu Informatyki. W moim „nowym życiu” jestem Certyfikowanym Zen Coachem. Należę do międzynarodowej wspólnoty Zen Coachingowej. Zen coaching jest dla mnie nie tylko „narzędziem pracy”, ale również filozofią i podejściem do mojego życia.

Ukończyłam również akredytowane szkolenie coachingowe w nurcie ICF – International Coach Federation, lecz Zen Coaching z uwagi na efekty i to, że dociera głębiej do prawdziwych potrzeb człowieka jest bliższy mojemu sercu.

Ukończyłam również kurs Vedict ArtMindfulness oraz roczny trening Akademii Terapii Ekspresyjnych (prowadzony przez arte-terapeutę). Pasjonuję się rozwojem osobistym, wyrazem artystycznym i wszystkim co pomaga wzrastać. Relaksuję się rysując/malując mandale, praktykując taniec 5Rytmów oraz przebywając na łonie natury. Każdy dzień zaczynam i kończę medytacją.

Pracuję z Tobą przede wszystkim jako z  osobą, a nie problemem, który należy rozwiązać. Moim celem w pracy z Tobą jest stworzenie przestrzeni i relacji, w której możesz być autentyczną osobą, być sobą, ściągnąć maski jakie założyłaś/eś, tak abyś dotrła/ł do swojej prawdziwej natury. W pracy wykorzystuję elementy focusingu wprowadzające świadomość ciała i emocji, metaforę, mandale, rysunek coachingowy. We współpracy ze mną doświadczysz głębokiej empatii, akceptacji, szacunku i braku oceny.

Moim życiowym mottem jest:

 „Podążanie za głosem swojego serca i życie w zgodzie ze sobą”.

Zapisz