Życie w zgodzie ze sobą

ŻYCIE W ZGODZIE ZE SOBĄ to odczucie takiego jakby..powrotu do domu. Wiesz i czujesz, że jesteś w odpowiednim miejscu, zawsze jest odpowiedni czas, wszystko co się wydarza to wydarza się „po coś” – towarzyszy temu również ogromne uczucie zaufania. Na swojej drodze spotykasz wspaniałych ludzi, którzy albo wspomagają Cię na Twojej dalszej Drodze, albo wzbogacają Twoje życie o doświadczenie Współ-Bycia z nimi.

W Twoim życiu dzieją się „magiczne” sytuacje popychające Twoje sprawy do przodu bo po prostu życie Cię wspiera. Tak jak fale przypływają i odpływają naturalnie, a Ty poddajesz się temu naturalnemu rytmowi.
Towarzyszy Ci uczucie, że wszystko jest tak jak ma być, i nie ma uczucia z niecierpliwienia, sama Droga jest ważna i to ona cieszy najbardziej, nie gonisz, nie pędzisz, po prostu idziesz swoją Drogą.

Odczuciem PRZECIWNYM do powyższego jest odczuwanie frustracji, często stresu, może gniewu. Ciągłe uczucie WALKI, POGOŃ za czymś co non stop ucieka, niezadowolenie.
ZATRZYMAJ się, wczuj się w siebie i poczuj co życie chcę Ci powiedzieć, co mówi Twoje ciało – Twoje ciało mówi do Ciebie, daje wskazówki, informacje – wysłuchaj ich.
Czy istniejesz po to aby tak żyć? Życie to prezent, a Ty jesteś tym prezentem dla świata. Jeśli teraz nie odczuwasz szczęścia, to co to oznacza?

ZATRZYMAJ SIĘ, POSZUKAJ DROGI DO SPEŁNIENIA, WRÓĆ NA … DROGĘ DO DOMU.